שימו לב דישי חזר לפעולה עם שם חדש דיסי!!!!

זהו עוד דף סיקור של אתר מוזיקה די מצליח.

שימו לב האתר דישי נסגר בשל תביעה יצוגית שנשלחה על ידי בלעלי זכויות יוצרים ויצירות שהיו מפורסמות ברשת, לאוזני האתר עלה שאתר דומה הולך לעלות בקרוב ולהחליף את דישי- צפו לעדכונים.

מהנהלת אתר דישי נפתח אתר חדש- סונגים- לשמוע על מה כולם מדברים

דישי פלייר הוא אתר שמיעה ישירה ולא הורדות, באתר יש הרבה קטגוריות כמו רוק ופופ, מזרחית , ישראלי, היפ הופ, שפות זרות ו קליפ ים. רוב הקטגוריות מתעדכנות די מהר בדישי ישנה גם מערכת לשימוש אישי ובה המשתמש יוצר לעצמו נגן אישי עם השירים שיש באתר. מערכת ה קליפ ים נחמדה אל היא לא יחודית והיא נעזרת ביוטיוב.

רדיו דישי התחיל עם סיומת קו.אייל וגם הוא כמו הרבה אתרי מוזיקה נתקל בבעיות ונפל וחזר כמו גדול!

שימו לב דישי חזר בעיצוב ע-נ-ק, סוף סוף נגן פלאש נורמלי עם רצועת השמעה נורמלית. חוץ מזה הרבה דברים באתר השתנו. בנוסף ישנה עכשיו מערכת תגובות נחמדה.

דישי, נגן המוזיקה הגדול של המדינה באינטרנט, נגן מוזיקה המביא לכם את כל השירים והאלבומים הכי חדשים והכי חמים. האתר מתחלק למספר קטגוריות/ז'אנרים והם: קליפ ים, ים תיכוני, ישראלי, House Electro, HipHop RnB, אוספי דישי, Rock Pop, ושפות שונות – קטגורייה זו מחולקת למספר שפות: איטלקית, צרפתית רוסית ועוד. בנוסף לקטגוריות אלה תוכלו למצוא באתר את "הנגן האישי" נגן זה הוא בעצם המערכת של האתר, המאפשרת לכם ליצור נגן (רשימת שירים) אישית משלכם ממבחר שירי האתר.

בדישי ישנם הרבה אפשרויות כגון נגן אישי ויחודי בפלאש שאתה מרכיב את את רשימת ההשמעה שלך באתר, בחירת השירים נעשת מתוך מאגר ע-נ-ק של שירים וסינגלים. ישנם גם אלבומים מלאים לשמיעה, אוספי דישי- אוספים אלו ממוינים לפי הזמר תמונה ופירוט קצר. לחיצה על תמונת הנגן תגרום לך להכנס לנגן חדש שבו תראו את כל השירים של האמן ותוכלו לשמוע את כל שיריו.

מידי פעם צריך לעדכן עמודים כמו זה, בדישי נפתחה האפשרות לרישום וסוף סוף אפשר ליצור פלייר (נגן) משלך, בוסף ישנה אופציית חיפוש שבה פשוט מקלידים שם זמר או שיר והוא מוצא אותו. לוחץ על הלינק לשמיעה ישירה ונגמר הסיפור ;-) .

שימו לב דישי בסכנת סגירה! זוהי כתבה שפורסמה במקו

הטרנד החם בגוגל: רדיו אינטרנט ללא רישיון
אתר dishi מפעיל בהצלחה רבה רדיו אינטרנטי במגוון ז'אנרים ונמצא גבוה בדירוג של גוגל. כמו אתרים רבים אחרים גם הוא מצליח להתחמק מהאחראים להגנה על זכויות היוצרים. תופעה

מיהו זה ששומר עלי?
צילום׃  יח"צאחד האתרים הטרנדיים ביותר ברשת הישראלית, על פי הדירוג של גוגל, הוא אתר dishi, שמתהדר בסלוגן "נגן המוזיקה שלך באינטרנט". בדומה לאתרים רבים בחו"ל, מפעיל האתר שרותי רדיו מקוונים ומאפשר לשמוע מוזיקה מגוונת, מז'אנרים שונים, בחינם. שירים של שרית חדד , אייל גולן , רמי קליינשטיין, אבבא, בראיין אדאמס ועוד אמנים מככבים בעמוד הראשי. אחת האופציות באתר היא האפשרות להירשם ולבנות נגן אישי על פי סגנון וטעם אישי, וכל זה כאמור ללא תשלום. מפעילי האתר אף התגאו השבוע בעיצוב החדש ומתכננים לפתוח ערוץ קריוקי. "לפני כשבוע עלינו עם העיצוב החדש והיו לנו כ-30 אלף כניסות ביום", אומר אביב, שמגדיר את עצמו כנציג dishi בישראל. "האתר עלה בתחילת 2007 ויש לנו כ-15 אלף גולשים רשומים".

מנגד, ובניגוד לאתרים מקבילים בחו"ל, פועל האתר ללא הסכמים ואישורים מתאימים מקו"ם והפדרציה לתקליטים וחברות התקליטים – הגופים האחראים על שמירת זכויות היוצרים והתמלוגים של אמני ישראל. בתגובה טוען נציג של האתר: "האתר אינו משלם תמלוגים ליוצרים, אך! זמרים/יוצרים/חברות הפקה וכד' פונים אלינו על מנת שנפרסם את יצירתם באתר ללא כל בקשת תשלום (הם רוצים פרסום.. וזה מה שאנחנו מספקים..). שרתי האתר יושבים באירופה. כיום לאתר אין אפשרות לשלם תמלוגים לזמרים/יוצרים/חברות הפקה וכד' מכיוון שהוא לא בעל רווח כל כך עצום. השירות שהאתר נותן הוא בחינם לכל גולשיו, וכך ימשיך להיות. על מנת לשלם תמלוגים לזמרים/יוצרים/חברות הפקה וכד', האתר ייאלץ לדרוש תשלום מגולשיו".

איך מתחמקים? מחליפים כתובת

מיליון או דולר?מי שניסה לשים סוף ל"חגיגה" הוא מוטי אמיתי, האחראי על אכיפת חוקי זכויות היוצרים בפדרציה לתקליטים וקלטות, שאחראית על גביית תמלוגים בעבור זכויות הקלטה. "פעלנו נגד האתר בצד המשפטי כאשר הכתובת שלו הסתיימה ב-co.il", אומר אמיתי. בעקבות הפנייה שלנו הוא העביר את השרת שלו לחו"ל וכרגע אנחנו פועלים להגשת תביעה אזרחית נגדו".

כמובן ש-dishi לא פועל בחלל ריק. ברשת הישראלית פועלים עשרות אתרי מוזיקה שאינם משלמים תמלוגים, ולצדם עשרות אתרים שעברו הליך רישוי מסודר מול הגופים הרשמיים וכן משלמים עבור השמעת שירים. בבדיקה שנערכה עם אקו"ם – אגודת הקומפוזיטורים והמלחינים בישראל, שגובה תשלומים עבור זכויות יוצרים, ועם הפדרציה לתקליטים וקלטות, שגובה עבור זכויות הקלטה – התברר כי הם לא שמעו על קיומו של האתר המצליח.

"בעקבות פנייתכם אתר dishi כבר נמצא בבדיקה שלנו ונכנס אצלנו לצינורות הטיפול", אומרת לירון בוננו, אחראית רישוי מדיה חדשה באקו"ם – אגודת הקומפוזיטורים והמלחינים. "המטרה שלנו היא להביא אתר לעבוד ברישיון וזה תהליך שלוקח כמה חודשים, כיוון שאנו פועלים על פי הנחיות הממונה על ההגבלים העסקיים". התהליך עליו מדברת בוננו כולל שליחת שלושה מכתבי התראה בהפרש של חודשים לפני שמתחילים לנקוט בצעדים משפטיים.

אקו"ם: "קשה לנו לעקוב אחרי כל האתרים"
-אתם מצליחים לעקוב אחרי כל האתרים?
"אתרים נסגרים ונפתחים מהר, אפילו כל יום, וקשה לעקוב. יש רדיו קטנות של ז'אנרים מסוימים שמבקשות אישורים. סך הכל מגעות אלינו 10-15 פניות ביום לקבלת רישיון, ועל כל אחד שכן פונה יש שניים שלא. צריך לזכור שגם הפדרציה גובה כספים וגם אותה זה מעניין וגם חברות התקליטים, בגלל זכויות ההקלטה".

- פרסומת –הצלחתם לסגור אתר?
"המדיניות בעבר היתה מאוד לסגור אתרים. ברגע שהארגון הבין שהמדיה בעיתית המטרה היא למצוא דרך להעביר אתרים לעבוד ברישיון באמצעות שכנוע והתאמת תעריפים. אתר "קליק FM" פועל כמעט שלוש שנים ברישיון. יש אתרי מוזיקה יוונית שמתחרים אחד בשני ולכולם יש רישיון".

כיוון שאקו"ם לא לבד במשחק, פנינו גם לחברות התקליטים. מרביתן לא שמעו עדיין על dishi. עופר מנחם, דובר "הד ארצי" אמר: "אני לא מכיר את האתר ורק לאחר בדיקה מעמיקה ניתן יהיה לפעול בנושא". מיטל אהרוני, יחצנית "אן.אמ.סי-יונייטד" הסכימה להגיד ש"עניין בבדיקה". שלומית עמיר, יחצנית בחברת "הליקון", אמרה שהם מכירים את האתר, אבל הטיפול בנושא הועבר לידי הפדרציה לתקליטים.

פנינו גם לאנשי יחסי ציבור של אמנים, לשמוע מהם מה הם חושבים על אתר dishi ודומיו. מרבית הפניות לא נענו. מעניינת במיוחד היתה תגובתה של אשת יחס הציבור הבכירה רונית ארבל, שמייצגת בין היתר את ריטה ו אייל גולן , שאמרה שגם אתרי אינטרנט גדולים לא משלמים, ועדיין כולם נותנים להם אישורי שידור.

מילים קשורות:
HTML clipboardלהורדה, שירים ואלבומים להורדה, הורדות, צלצול ים בחינם, טרוטונים, סלולרי, צלצול ים, משחק תפזורת, משחק הזכרון, RnB, HipHop, היפהופ, האוס, Electro, House, מזרחית , ים תיכוני, ישראלי, שפות שונות, Pop, Rock, פופ, רוק, נגן אישי, משחקים, רדיו דישי, נגן שירים, נגן מוזיקה, נגן, מוזיקה, נגן מוסיקה, קליפ ים, מוסיקה dishi, dishi.fm, דישי, דישי אפאם

 מחפש את דישי פלייר – נגן המוזיקה אך ההורדה לא זמינה? מוזיקה 247 פיתחה מנוע חיפוש שמציג אך ורק הורדות בעזרת אינדקס האתרים הענקי של גוגל, למציאת דישי פלייר – נגן המוזיקה חפש אותו במנוע החיפוש שמתחת לשורה זאת.

27 תגובות ל “דישי פלייר – נגן המוזיקה”

 1. +39 Vote -1 Vote +1אלי
  כתב:

  בוקר טוב למה לא מצליחים להיתחבר לנגן דישי אתר הכי מוצלח מהכרתי עד כה. יישר כוח

 2. -3 Vote -1 Vote +1User
  כתב:

  השרת נפל, כנרא יחזור בצהריים.

 3. +7 Vote -1 Vote +1מישהו
  כתב:

  כשאני נכנס עכשיו לאתר דישי הוא עושה לי בעיה ואומר לי שאיזה שהיא התקנה של האתר הצליחה ואני לא יודע מה לעשות?
  יש שם כאילו כמו שלוש חברות בסוף והאתרים שלהם..אין לי מושג

 4. +5 Vote -1 Vote +1חיים
  כתב:

  אני לא מצליח ליחבר לאתר המוצלח שלכם

 5. +4 Vote -1 Vote +1אלון ליאל
  כתב:

  עד שיש אתר שגורם להרגיש טוב בבוקר יש בעיות התחברות חבל אבל חזק ואמץ תמשיכו אתם 100

 6. +2 Vote -1 Vote +1שני
  כתב:

  אני לא מצליחה להתחבר לאת הדישי

 7. +2 Vote -1 Vote +1שי
  כתב:

  אחלה אתר

 8. +6 Vote -1 Vote +1אוראלי
  כתב:

  יש לכם אתר מדהים אבל שאני נכנסת לדישי זה מראה לי שאין לי רשות להיכנס לאתר או משהו כזה…מישהו יכול לעזור לי בזה??
  אם כן אז האייסי שלי – 352075606

 9. +3 Vote -1 Vote +1גיטל
  כתב:

  אחד האתרים המוצלחים אך לא בורו למה הוא נופל כלכך הרבה פעמים או שלא מצליחים להתחבר או כל מיני סיבות ???חבל אתר ליגה ……….

 10. -1 Vote -1 Vote +1חיים
  כתב:

  fk vfcus

 11. +2 Vote -1 Vote +1קובי פרץ
  כתב:

  ס]יריי פרץץ אהבת חייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי :)

  חולהה עלך חיים מושלמיםם שלי :) :):)

 12. +2 Vote -1 Vote +1קובי פרץ
  כתב:

  ספירי*

 13. -3 Vote -1 Vote +1אביאל
  כתב:

  0526459612 רק כוסיות

 14. Vote -1 Vote +1אילנית יפה
  כתב:

  זה האתר מס'1 אין עליו אני פותחת את הבוקר עם דישי ונהנת מכל רגע שהאתר מתנגן
  בבקשה המשיכו לעדכן את האתר כמו שעשיתם עד כה יישר כוח לכל מי שעמד מאחורי האתר

 15. -1 Vote -1 Vote +1מירי מור
  כתב:

  אתר מעולהההההה !מתי כבר יחזור ,התרגלתי אליו ..קשה להרדם בלעדיו !

 16. -3 Vote -1 Vote +1בתי
  כתב:

  האתר הזה ניסגרר

 17. -2 Vote -1 Vote +1מאוכזבתתתת
  כתב:

  כנראה הייתה בעיה ותבעו את דישיי. אבל פה כתבו שהאתר חזר אבל כשאני מנסה להיכנס זה לא נותן לי… חבבבל ! אתר מעולללה ! הוא היה פתוח כל היום בשלושה מחשבים בבית כל אחד שמע משהו אחר D:
  תעשו הכל כדי להחזיר אותו בבקשההההההה

 18. -2 Vote -1 Vote +1מאוכזבתתתת
  כתב:

  אני מתה על האתר הזה ! אתר תותחח ! רק חבל שהוא סגוור !
  תטפלו בבעיה.. בבקששששששששה

 19. -1 Vote -1 Vote +1ניב
  כתב:

  האתר הכי הכי מוצלח שהיה אי פעם אני איתו שנים והוא אף פעם לא נימאס תמיד מחדש אין על האתר ויפה שעכשיו אפשר להוריד ממנו רק חבל שהוא החליף את השם שלו

 20. -3 Vote -1 Vote +1בת15
  כתב:

  מה עם דישיייייי אני מתגעגעת אליו הוא חסר !!!!!!!! :0

 21. Vote -1 Vote +1יוסי
  כתב:

  יאללה תחזירו את דישי כבר!!!

 22. +1 Vote -1 Vote +1שגיא
  כתב:

  ווואלה תודה אנשיים אתר בן זונה תפתחו שוב מהר אוהבים אותכםםם

 23. Vote -1 Vote +1נתו'שששש
  כתב:

  האתר הכי מוצלח שיש מסכים עעם כל התגובות שכאן
  אנה ממכם

 24. +1 Vote -1 Vote +1שבת שלום
  כתב:

  מה יש לאתר?? הוא כבר מלא זמן לא עולה….

 25. +3 Vote -1 Vote +1סיון
  כתב:

  מתי מחזירים את האתר????? היתגעגעתי…

 26. Vote -1 Vote +1מוור
  כתב:

  יווווווווואו זה האתר הכככי מווושלם בארץ תיפתחו אותווו שווב אי אפשר בלעדיייייו !

 27. Vote -1 Vote +1שחר
  כתב:

  זה האתר מספר 1 בשירים שחבל על לכולם על הזמן שווה להיכנס לראות ולשמוע שירים מכל הסגנונות

השאר תגובה